Happy Thanksgiving Hidden Obj.

Android için Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 35 MB
  • Version 1.0.7
  • Dil İngilizce
  • Firma Hidden Object World
Happy Thanksgiving Hidden Obj. gizli nesne bulma oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve çok eğlenceli maceralar ile dolu olan harika bir oyun ile eğlencenin tadını çıkarabilir

Happy Thanksgiving Hidden Obj. gizli nesne bulma oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve çok eğlenceli maceralar ile dolu olan harika bir oyun ile eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Son derece kolay kullanım özelliğine sahip olan mükemmel bir menü kullanılarak geliştirilmiş olan bu kullanışlı Happy Thanksgiving Hidden Obj. gizli nesne bulma oyununda çok eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Yaratıldığı günden bu yana dünyanın dört bir yanında bulunan bir çok oyun severe ulaşmış olan ve çılgınlar gibi oynanmakta olan bu harika oyuna mutlaka sahip olmalı ve mutlaka oynamalısınız.

Farklı oyun modları ile oynayabileceğiniz bu mükemmel oyunda ekranınızın alt kısmında yer alacak olan bir tabloda istediğiniz mod ile size verilecek olan gizli nesneleri bulmaya çalışacaksınız. Dikkat yeteneğinizi ve keskin, iyi gören gözlerinizi kullanarak ekranınızın her yerini tarayacak ve istenen tüm gizli nesneleri bulacak ve oyunun tüm seviyelerini sırası ile tamamlayacaksınız.

Daha Fazla Göster
Happy Thanksgiving Hidden Obj. indir